تکنولوژی ها و قابلیت های فنی سایت - Technology:

پیاده سازی سیستم مبتنی بر تکنولوژی Asp.net 4.0
زیر ساختهای نرم افزاری این سیستم بر پهنه Microsoft .NET Framework بنا می‏ شود. استفاده از فناوری دات نت با انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان و امنیت مثال زدنی خود قابلیت های بسیاری را برای ما به ارمغان می ‏آورد، که از جمله آن قابلیت مدیریت کدهای تولید شده، پشتیبانی از شی گرایی و سازگاری با متدولوژی انتخابی پروژه، وابسته نبودن به یک زبان خاص، درعین بهره مندی از #C که زبانی مدرن و کاملا شی گرا است.
استفاده از بانک های  اطلاعاتی 2010 Microsoft SQL Server 2008, Ms Access.
امنیت بالا و انعطاف پذیری با ایجاد معماری سه لایه برنامه نویسی.
استفاده از تکنولوژی های Jquery، Ajax، JavaScript  و ...  برای بهبود ظاهر و همچنین افزایش کارایی سایت که علاوه بر افزودن افکت و محیطی کاربرپسند،  عملکرد و سرعت لود شدن سایت رو به صورت قابل توجهی افزایش داده است.
استفاده از تکنولوژی Xml برای افزایش سرعت، توانایی و پاسخگویی سایت در زمان بازدید های بالا ( بیش از 50 هزار بازدید در روز ) .
کسب رکورد بالا و برتر در موتور های جستجوگر اینترنتی.
امروزه حدود  85%  از بازدیدکنندگان در وب از طریق موتورهای جستجوگر (Search Engine)  به وب سایت ها راه پیدا می کنند. بر طبق همین آمار حدود 65% بازدیدکنندگان جذب وب سایت هایی با رتبه های 1 الی 10 می شوند. در طراحی ما  تمام معیارهای سئو (معیارهای موتورهای جستجو)  در نظر گرفته می شود تا در هنگام جستجوی عبارت خاصی که در مطالب سایت موجود است، سایت را به عنوان نتایج اولیه جستجو قرار دهد.